Перейти к содержимому

Фотография

Кросівки на осінь

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 3

#1 rofocera

rofocera

Новичок

• Пользователи
  • 14 сообщений

Отправлено 25 июля 2020 - 14:46

Осінь не за горами хочу придбати собі кросівки, в яких не страшно буде ходити по калюжах, в пріоритеті у мене фірма Найк. Буду вдячний вам якщо підкажіть де можна купити брендове оригінальне взуття.

#2 vorobey89

vorobey89

Посетитель

• Пользователи
  • 31 сообщений

Отправлено 25 июля 2020 - 14:54

Я не ношу дороге взуття, зазвичай купую на ринку або в звичайних магазинах. У покупці дорогої брендової взуття не бачу сенсу, моя думка що краще купувати собі недороге взуття на один сезон.

#3 Бобер убийца

Бобер убийца

Посетитель

• Пользователи
  • 22 сообщений
  • Интересы:спорт

Отправлено 25 июля 2020 - 15:07

Осінь не за горами хочу придбати собі кросівки, в яких не страшно буде ходити по калюжах, в пріоритеті у мене фірма Найк. Буду вдячний вам якщо підкажіть де можна купити брендове оригінальне взуття.

Тиждень тому я придбав собі кросівки Найк за прийнятною ціною в магазині спортивного одягу ось за цією адресою https://www.sportmaster.ua/ якщо чесно, знайти оригінальну взуття Найк мені було не так просто. Порадив мені цей магазин мій колега, він виявляється вже не перший рік купує собі спортивний одяг в Спортмастере.
Кросівки дуже якісні, хочеться відзначити що у них висока підошва, для осені це дуже добре, можна буде спокійно одягати на мокру погоду.
Vs27fw5V.jpeg

Сообщение отредактировал Бобер убийца: 25 июля 2020 - 15:17

#4 Qudakaloh

Qudakaloh

Посетитель

• Пользователи
  • 25 сообщений

Отправлено 25 июля 2020 - 15:15

Я знаю цей магазин досить давно, моя сім'я купує спортивні речі тільки в цьому магазині. Я більше не знаю де можна придбати оригінальні брендові спортивні речі або взуття, скоро також буду купувати речі на осінь.